Get Adobe Flash player

Információ

Zala Megyei Kézilabda Szövetség

Cím: 8900 Zalaegerszeg Bíró Márton u. 37/A

Szövetségi fogadónap:
minden szerdán 15,00-18,00 óráig

Telefonos egyeztetés szükséges!

Tel.: +36-20-462-5750

e-mail: zalavb@gmail.com
zmksz01@gmail.com

Számlázási cím:
Zala Megyei Sportszövetségek Egyesülése
8900 Zalaegerszeg Bíró Márton u. 37/A
Számlaszám: OTP 11749008-20119980
Adószám: 19272777-2-20

Mérkőzések Eredményei 2019. november 10. (vasárnap)

Labda

Somogy-Zala megyei férfi

Kutasi NKC – Letenye UKE 16-21

 Nagybajom, Jv: Bab, Szabóné

Női Ifjúsági III. osztály F csoport

Csurgói NKC – TUNGSRAM SE 27-38 (11-18)

 Csurgó, 55 néző, Jv: Gajnok, Koósz

Gyermekbajnokság Leány U15 D csoport

Egerszegi KK – Büki TK 16-26 (6-14)

Veszprém, 50 néző, Jv: Dáder, Szabó, Vb: Erdélyi

Egerszegi KK – Úrkúti SK 22-15 (10-9)

Veszprém, 50 néző, Jv: Báder, Papp, Vb: Erdélyi

Gyermekbajnokság Leány U13 F csoport

Csurgói NKC – Pacsai Haladás SE 22-6 (15-2)

Marcali, 36 néző, Jv: Horváth, Urbán, Vb: Horváthné

Pacsai Haladás SE – Veszprém Pannon SE 13-20 (6-10)

Marcali, 60 néző, Jv: Akácos, Ficsor, Vb: Horváthné

Hévízi SK – KK Ajka 13-24 (8-14)

Hévíz, 40 néző, Jv: Poller, Szűcs, Vb: Nagy

GÓNA SZKKE Lenti – Bajnok DSE Nemesvámos 15-24 (9-11)

Hévíz, 50 néző, Jv: Erdélyi, Gréczi, Vb: Nagy

KK Ajka – TUNGSRAM SE 12-22 (4-9)

Hévíz, 45 néző, Jv: Poller, Szűcs, Vb: Nagy

Sümeg VSE – GÓNA SZKKE Lenti 3-41 (3-18)

Hévíz, 45 néző, Jv: Erdélyi, Gréczi, Vb: Nagy

TUNGSRAM SE – Sümeg VSE 36-7 (16-4)

Hévíz, 35 néző, Jv: Erdélyi, Gréczi, Vb: Nagy

Siófok KTC KFT – Hévízi SK 24-5 (8-2)

 Hévíz, 40 néző, Jv: Poller, Szűcs, Vb: Nagy

Gyermekbajnokság Fiú U13 E csoport

TUNGSRAM SE – Csurgói KK 10-27 (4-10)

Nagykanizsa, 60 néző, Jv: Bán-Farkas, Nagyvizeli, Vb: Vida

TUNGSRAM SE – Celldömölki VSE 15-22 (7-12)

 Nagykanizsa, 35 néző, Jv: Gilitsch, Lebár, Vb: Vida

Gyermekbajnokság Leány U11 F csoport

TUNGSRAM SE – Eötvös DSE Csurgó 8-14 (5-6)

Körmend, 100 néző, Jv: Benkő, Vidáné, Vb: Fancsali

Szombathelyi KKA I. – TUNGSRAM SE 23-6 (10-1)

Körmend, 100 néző, Jv: Benkő, Vidáné, Vb: Fancsali

Répcelaki SE – Zalaszentgróti KC 13-9 (11-8)

Répcelak, 50 néző, Jv: Antal, Lakics, Vb: Hegyi

Sümeg VSE – Zalaszentgróti KC 2-9 (1-4)

Répcelak, 30 néző, Jv: Lábadi, Lakics, Vb: Hegyi

Vonyarcvashegy SE – Haladás VSE 3-18 (1-10)

Répcelak, 20 néző, Jv: Antal, Lábadi, Vb: Hegyi

Vonyarcvashegy SE – Répcelaki SE 2-17 (0-8)

 Répcelak, 20 néző, Jv: Antal, Lakics, Vb: Hegyi

Gyermekbajnokság Fiú U11 F csoport

Vonyarcvashegy SE – Haladás VSE 2-13 (2-6)

Tapolca, 50 néző, Jv: Borbély, Végh, Vb: Drahovszky

Haladás VSE – TUNGSRAM SE 8-9 (5-3)

Tapolca, 50 néző, Jv: Borbély, Végh, Vb: Drahovszky

Vonyarcvashegy SE – Georgikon DSE 2-21 (0-10)

Tapolca, 50 néző, Jv: Borbély, Végh, Vb: Drahovszky

BBSC Balatonboglár – TUNGSRAM SE 0-30 (0-14)

Tapolca, 50 néző, Jv: Tóbiás, Tóth, Vb: Drahovszky

TVSE – Georgikon DSE 6-25 (2-12)

 Tapolca, 50 néző, Jv: Borbély, Végh, Vb: Drahovszky

Comments are closed.

Zala Megyei Kézilabda Szövetség 2019 ® Facebook: Zala Megyei Kézilabda Szövetség

2019. november
H K S C P S V
« okt    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930