Get Adobe Flash player

Információ

Zala Megyei Kézilabda Szövetség

Cím: 8900 Zalaegerszeg Bíró Márton u. 37/A

Szövetségi fogadónap:
minden szerdán 15,00-18,00 óráig

Telefonos egyeztetés szükséges!

Tel.: +36-20-462-5750

e-mail: zalavb@gmail.com
zmksz01@gmail.com

Számlázási cím:
Zala Megyei Sportszövetségek Egyesülése
8900 Zalaegerszeg Bíró Márton u. 37/A
Számlaszám: OTP 11749008-20119980
Adószám: 19272777-2-20

Mérkőzések Eredményei 2019. október 12. (szombat)

images

NB II női felnőtt Dél-nyugat

 TUNGSRAM SE – Bajnok DSE Nemesvámos 23-21 (12-9)

Nagykanizsa,58 néző, Jv: Ujvári, Rozina Vb: Kálmán Ferenc

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

 TUNGSRAM SE – MK Pelikán-Siklós KC 36-22 (20-9)

Nagykanizsa, 70 néző, Jv: Fábián, Vandróczki Vb: Nagy Attila István

Tungsram SE: -Kapusok: Balogh Á., Gelencsér, Nagyvizeli- Kovacsics 9, Hári 5, Balogh P. 4, Kiss 4, Vadász 4, Jónás 3, Koma 2, Virág 2, Horváth 1, Kisgéczi 1, Miháldinecz 1, Csalló

MK Pelikán-Siklós KC: -Kapusok: Pécsi, Torzsás, Weinert- Sipos T. 7(4), Sztárai 4, Kovács 3, Krizmanics 3, Katona 2, Vadon 2, Szakács 1, Sipos V., Zakariás 

Vezetőedző: Sárosi Dávid

Kiállítások: 6 perc illetve 4 perc
Hétméteresek: 0/0 illetve 4/4

Női Ifjúsági III. osztály F csoport

 TUNGSRAM SE – Vonyarcvashegy SE 29-19 (16-10)

Nagykanizsa, 38 néző Jv: Rozina, Ujvári

Férfi Ifjúsági III. osztály A csoport

Georgikon DSE Keszthely – Lipóti SKFT. 26-38 (14-20)

Keszthely, 60 néző Jv: Erdélyi, Nagyvizeli

Férfi Ifjúsági III. osztály E csoport

TUNGSRAM SE – MK Pelikán-Siklós KC 32-26 (15-13)

Nagykanizsa, Jv: Fábián, Vandróczki

Leány Serdülő III. osztály E csoport

 GÓNA SZKKE Lenti – Siófok KTC KFT Narancs 31-21 (19-13)

Lenti, 40 néző Jv: Koltai, Tállai 

GÓNA SZKKE Lenti: -Kapusok: Balla, Pacher, Pintér- Káli 14(3), Szabó 6, Gerencsér 3, Farkas 2, Király 2, Rákos 2(1), Borsos 1, Markotán 1, Kovács,

Vezetőedző: Gódor Mihály

Siófok KTC KFT Narancs: – Kapusok :Gábor, Horváth- Száraz 5(2), Szekeres 4(1), Gulyás 3, Bálint 2, Laczkó 2, Lánczky 2, Rákossy 1, Fejes 1,  Kispál

Vezetőedző: Bak Ferenc

Kiállítások: 2 perc illetve 2 perc
Hétméteresek: 4/4 illetve 5/3

Gyermekbajnokság Fiú U13 E csoport

Csurgói KK – Tungsram SE 18-15 (10-8)

Csurgó, 70 néző Jv: Bazsó G., Bazsó M., Vb: Gágó Róbert

 Éles KISE I. – Georgikon DSE 37-9 (18-2)

Csurgó, 50 néző, Jv: Bazsó M., Finta, Vb: Gágó Róbert

 Tungsram SE – Éles KISE II. 11-15 (9-8)

Csurgó, 60 néző, Jv: Bazsó G., Finta, Vb: Gágó Róbert

 Georgikon DSE – Telekom Veszprém/ Tapolca 23-29 (11-16)

Csurgó, 50 néző Jv: Bazsó G., Bazsó M., Vb: Gágó Róbert

Gyermekbajnokság Leány U11 F csoport

 Zalaszentgróti KC – Marcali VSZSE 12-2 (9-1)

Zalaszentgrót, 95 néző, Jv: Bencsik, Erdélyi, Vb: Góth Enikő

Vonyarcvashegy SE – DEVM – Csabrendek 1-4 (0-3)

Zalaszentgrót, 46 néző, Jv: Benkő, Pánczél, Vb: Góth Enikő

Vonyarcvashegy SE – Eötvös DSE Csurgó 1-17 (0-6)

Zalaszentgrót, 65 néző, Jv: Benkő, Nagyvizeli, Vb: Góth Enikő

 Zalaszentgróti KC – Csurgói NKC 7-6 (4-4)

Zalaszentgrót, néző, Jv: Bencsik, Pánczél, Vb: Góth Enikő

Comments are closed.

Zala Megyei Kézilabda Szövetség 2019 ® Facebook: Zala Megyei Kézilabda Szövetség

2019. október
H K S C P S V
« szept    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031