Get Adobe Flash player

Információ

Zala Megyei Kézilabda Szövetség

Cím: 8900 Zalaegerszeg Bíró Márton u. 37/A

Szövetségi fogadónap:
minden szerdán 15,00-18,00 óráig

Telefonos egyeztetés szükséges!

Tel.: +36-20-462-5750

e-mail: zalavb@gmail.com
zmksz01@gmail.com

Számlázási cím:
Zala Megyei Sportszövetségek Egyesülése
8900 Zalaegerszeg Bíró Márton u. 37/A
Számlaszám: OTP 11749008-20119980
Adószám: 19272777-2-20

Mérkőzések Eredményei 2019. október 5. (szombat)

images

NB II női felnőtt Észak-nyugat

VKL SE Győr – Egerszegi KK 19-21 (9-13)

 Ikrény, 80 néző, Jv: Bába, Horváth, Vb: Gyalog

NB II női felnőtt Dél-nyugat

BBSC Balatonboglár – TUNGSRAM SE 39-22 (19-10)

 Balatonboglár, 100 néző, Jv: Szöllősi D., Szöllősi S., Vb: Hargitai 

12:30 PEAC – Hévízi SK

Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Pécs Dr. Veress Endre utca 10.

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

Kiskőrösi KS Kft – TUNGSRAM SE 21-29 (9-14)

Kiskőrös, 150 néző, Jv: Major, Szűcs, Vb: Csató

Női Ifjúsági III. osztály A csoport

VKL SE Győr – Egerszegi KK 22-28 (13-11)

 Ikrény, 50 néző, Jv: Burzán, Kincses

Női Ifjúsági III. osztály F csoport

BBSC Balatonboglár – TUNGSRAM SE 22-28 (14-16)

 Balatonboglár, 60 néző, Jv: Szöllősi D., Szöllősi S.

Férfi Ifjúsági III. osztály A csoport

Szentgotthárdi VSE – Georgikon DSE Keszthely 34-29 (18-14)

 Szentgotthárd, 40 néző, Jv: Cseszregi, Sipos

Férfi Ifjúsági III. osztály E csoport

Kiskőrösi KS Kft – TUNGSRAM SE 30-26 (16-12)

Kiskőrös, 50 néző, Jv: Major, Szűcs

Leány Serdülő III. osztály A csoport

VKL SE Győr I. – Egerszegi KK 26-16 (11-9)

 Ikrény, 100 néző, Jv: Bába, Horváth

Leány Serdülő III. osztály E csoport

Siófok KCSE – GÓNA SZKKE Lenti 10-46 (7-25)

 Siófok, 60 néző, Jv: Marosi Pap

Fiú Serdülő III. osztály E csoport

Kiskőrösi KS Kft – TUNGSRAM SE 37-26 (12-14)

 Kiskőrös, 30 néző, Jv: Major, Szűcs

Gyermekbajnokság Leány U14 J csoport

Zalaszentgróti KC – Tapolca VSE 22-13 (15-6)

Ajka, 40 néző, Jv: Borbély, Fábián, Vb: Erdélyi

Zalaszentgróti KC – Szombathelyi KKA 20-17 (11-9)

Ajka, 40 néző, Jv: Borbély, Fábián, Vb: Erdélyi

Gyermekbajnokság Fiú U14 F csoport

TUNGSRAM SE -BBSC Balatonboglár 30-7 (17-0)

Székesfehérvár, 59 bnéző, Jv: Kolics, Szauder, Vb: Kiss

Rinyamenti KC – TUNGSRAM SE 10-29 (3-15)

Székesfehérvár, 40 néző, Jv: Kolics, Szauder, Vb: Kiss

Gyermekbajnokság Fiú U14 G csoport

Georgikon DSE Keszthely – Haladás VSE 19-26 (11-11)

Keszthely, 80 néző, Jv: Erdélyi, Nagyvizeli, Vb: Nagy

Várpalotai BSK – Georgikon DSE Keszthely 15-31 (9-14)

Keszthely, 80 néző, Jv: Erdélyi, Nagyvizeli, Vb: Nagy

Gyermekbajnokság Leány U12 H csoport

NIKÉ SE Fonyód – Balatoni Liget KC Keszthely 4-2 (3-2)

Fonyód, 50 néző, Jv: Patak, Urbán, Vb: Jüngling

TUNGSRAM SE – Egerszegi KK 26-6 (13-2)

Fonyód, 50 néző, Jv: Patak, Urbán, Vb: Jüngling

Balatoni Liget KC Keszthely – GÓNA SZKKE Lenti 1-29 (0-18)

Fonyód, 50 néző, Jv: Bazsó G., Horváthné, Vb: Jüngling

Páterdombi LSC Zalaegerszeg – TUNGSRAM SE 0-10 (0-0)

Fonyód, Jv: Patak, Urbán, Vb: Jüngling

Egerszegi KK – NIKÉ SE Fonyód 8-2 (4-2)

Fonyód, 80 néző, Jv: Bazsó G, Horváthné, Vb: Jüngling

GÓNA SZKKE Lenti – Páterdombi LSC Zalaegerszeg 10-0 (0-0)

Fonyód, Jv: Bazsó G., Horváthné, Vb: Jüngling

Comments are closed.

Zala Megyei Kézilabda Szövetség 2019 ® Facebook: Zala Megyei Kézilabda Szövetség

2019. október
H K S C P S V
« szept    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031