Jegyek a spanyolok elleni férfi mérkőzésre

hirek_foto

Megkezdődött a jegyárusítás a november 4-i, veszprémi Magyarország-Spanyolország férfi válogatott EHF EURO CUP-mérkőzésre. A találkozóra 5000 forintos egységáron kaphatók belépők a playhandball.hu oldalon. 

A 2022-es magyar-szlovák közös rendezésű Európa-bajnokság szervező országainak válogatottjai, valamint a 2020-as kontinensviadal első két helyezettje, a szintén biztos Eb-résztvevő spanyol és a horvát nemzeti együttes részvételével indítja el az Európai Kézilabda Szövetség az Európa-bajnoki selejtezők fordulóinak idején (2020 novemberében, 2021 márciusában és májusában) a négy csapat közötti EHF EURO CUP-ot, amelynek nyitóhetén a magyar együttes a legutóbbi két kontinenstorna győztesét, Spanyolországot fogadja, majd Horvátországba látogat.

Jegyvásárlás a magyar-spanyol találkozóra

Férfi EHF EURO CUP, 1-2. forduló:
2020. november 4., szerda:
18:15 Magyarország-Spanyolország
18:30 Szlovákia-Horvátország
2020. november 7., szombat:
18:00 Horvátország-Magyarország
20:00 Spanyolország-Szlovákia

Tv: M4 SPORT

(Forrás:MKSZ)

Mérkőzések eredményei (2020. október 18. vasárnap)

hirek-fotó

NB II női felnőtt Dél-nyugat

TUNGSRAM SE – Egerszegi KK 25-25 (16-13)

Nagykanizsa, zárt kapu, játékvezetők: Ritter András, Sörös Csaba

hirek-fotó

Női Ifjúsági III. osztály F. csoport

TUNGSRAM SE – Egerszegi KK 22-20 (13-13)

Nagykanizsa, zárt kapu, játékvezetők: Ritter András, Sörös Csaba

hirek-fotó

Leány Serdülő III. osztály H. csoport

TUNGSRAM SE – Egerszegi KK 26-20 (13-6)

Nagykanizsa, zárt kapu, játékvezetők: Gilitsch Gergő, Miksó Dániel

hirek-fotó

Gyermekbajnokság Fiú U14 

V. csoport 

Celldömölki VSE – Georgikon DSE 16-27 (9-12)

Georgikon DSE – Csurgói KK 26-22 (12-11)

Szentgotthárdi VSE – TUNGSRAM SE 15-18 (8-10)

TUNGSRAM SE – Haladás VSE 12-30 (3-18)

hirek-fotó

Gyermekbajnokság Fiú U12

V. csoport

Vonyarcvashegy SE – Éles KISE II. 7-43 (1-18)

Vonyarcvashegy SE – Szentgotthárdi VSE 17-12 (10-8)

Georgikon DSE – Éles KISE II. 22-25 (9-14)

Georgikon DSE – Éles KISE I. 15-26 (9-16)

Mérkőzések eredményei (2020. október 17. szombat)

hirek-fotó

NB II női felnőtt Dél-nyugat

Hévízi SK – PEAC 30-37 (15-16)

Hévíz, zárt kapu, játékvezetők: Gácsig Dániel, Szecsődi Dániel

hirek-fotó

NB II férfi Dél-nyugat

TUNGSRAM SE – Kiskunhalasi UKSC 40-23 (20-11)

Nagykanizsa, zárt kapu, játékvezetők: Ács Zsolt, Báder Róbert

hirek-fotó

Férfi Ifjúsági III. osztály A. csoport

Lipóti SKFT – Georgikon DSE  29-21 (15-9)

Lipót, 20 néző, játékvezetők: Poller Zoltán, Szűcs András

hirek-fotó

Férfi Ifjúsági III. osztály E. csoport

TUNGSRAM SE – Kiskunhalasi UKSC 25-28 (10-14)

Nagykanizsa, zárt kapu, játékvezetők: Ács Zsolt, Báder Róbert

hirek-fotó

Gyermekbajnokság Leány U14

VI/A csoport

GÓNA SZKKE – Marcali VSZSE 24-12 (9-4)

NIKÉ SE Fonyód – GÓNA SZKKE 15-16 (6-8)

Körmendi DMTE – Pacsai Haladás SE 15-13 (9-3)

Pacsai Haladás SE – Rinyamenti KC SE 9-29 (6-13)

hirek-fotó

Gyermekbajnokság Leány U12 

V. csoport

TUNGSRAM SE – Rinyamenti KC SE 8-24 (2-16)

Marcali VSZSE – Egerszegi KK 10-16 (5-7)

TUNGSRAM SE- Egerszegi KK 6-6 (3-1)

Gyermekbajnokság Fiú U12

V. csoport 

TUNGSRAM SE – Telekom Veszprém/Tapolca 16-18 (11-7)

TUNGSRAM SE – Telekom Veszprém/Sümeg 21-10 (11-6)

Megyei női, férfi kézilabda bajnokság (2020. okt 16 – okt 18.)

Zala megyei női Bajnokság 

4 forduló, 2020. október 16. (péntek) 

női megyei

Vonyarcvashegy SE – Szombathelyi KKA serdülő 24-37 (12-18)

Keszthely, 8 néző, játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel  

Zala-Somogy megyei férfi Bajnokság 

3 forduló, 2020. október 18. (vasárnap) 

férfi megyei

BBSC Balatonboglár – Letenye UKE 23-32 (11-15) 

Balatonboglár, 50 néző, játékvezetők: Horváthné Pókos Szilvia, Jakab János

Kutasi NKC – Egerszegi KK 17-19 (7-13)

Nagybajom, 30 néző, játékvezetők: Szabó Tünde, Szincsák Eszter

Férfi BL: 15 góllal nyert a Veszprém

hirek-fotó

A férfi Bajnokok Ligája 4. fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán fogadta a szlovén bajnok Celje együttesét. A végeredmény 39-24-es hazai győzelem lett, így a Veszprém továbbra is veretlen a B-csoportban.

Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport, 4. forduló
TELEKOM VESZPRÉM-RK CELJE PRIVOVARNA LASKO 39-24 (18-11)
VESZPRÉM: Cupara, Corrales (kapusok), Manaskov 3, Yahia 3, Moraes 4, Nilsson 6, Markussen, Ligetvári, Marguc 4, Lauge Schmidt 4 (2), Strlek 3, Blagotinsek 1, Nenadic 4, Maqueda, Lékai 2, Borozan 5. Edző: David Davis.

CELJE: Ivic, Vujovic (kapusok), Grebenc 2, Mazej, Kodrin, Cvetko, Nacinovic 2, Poteko, Leban 2, Marguc 7 (6), Kljun 5, Horzen 2, Sarac 2, Cepic 1, Novak 1, Groselj. Edző: Tomaz Ocvirk.
Kiállítások: 6, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 2/2, ill. 6/7.

B-csoport
EREDMÉNY
Aalborg Handbold (dán)-HBC Nantes (francia) 32-24 (16-9)

Barca (spanyol)-HC PPD Zagreb (horvát) 45-27 (24-13)
THW Kiel (német)-HC Motor Zaporozsje (ukrán) elhalasztva

A csoport állása: 1. Barca 8 p (+45), 2. Telekom Veszprém 8 p (+34), 3. Aalborg 8 p (+20), 4. THW Kiel 4 p (+13), 5. Nantes 2 p (-12) 6. Zaporozsje 0 p (-17), 7. Zagreb 0 p (-41) 8. Celje 0 p (-42).

A-csoport
EREDMÉNY
Lomza Vive Kielce (lengyel)-Meskov Breszt (fehérorosz) 34-27 (18-11)

PROGRAM
Október 15., csütörtök

20:45 FC Porto (portugál)-MOL-Pick Szeged
20:45 HC Vardar 1961 (északmacedón)-SG Flensburg-Handewitt (német)
20:45 Paris Saint-Germain Handball (francia)-Elverum Handball (norvég)

A csoport állása: 1. Kielce 6 p (+18), 2. Flensburg 6 p (+9), 3. Breszt 4 p (-6). 4. Porto (-7) 2 p 5. Elverum 2 p (-7), 6. PSG 0 p (-2), 7. Vardar 0 p (-2), 8. Szeged 0 p (-3).

(Forrás:MKSZ)

Női BL: idegenben veszített a Fradi

hirek-fotó

A női Bajnokok Ligájában az FTC harmadik alkalommal lépett pályára. Az ellenfél a CSM Bucuresti volt, amely ellen az első félidőben (12-10) jól tartotta magát Elek Gábor csapata, de végül 25-19-re kikapott.

Női Bajnokok Ligája, csoportkör, A-csoport
CSM BUKAREST-FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 25-19 (12-10)
Bukarest, játékvezetők: Sa, Sa (portugálok)
BUKAREST: Grubisic, Dedu (kapusok), Martin Berenguer, Pintea 2, Neagu 6 (1), Cvijic, Klikovac, Omoregie, Perianu 1, Dembele Pavlovic 9, Lazovic 5, Smeets, Moisa 1, Jipa, Finaru, Bazaliu 1. Edző: Adrian Vasile.
FTC: Bíró, Janurik (kapusok), Csiszár-Szekeres, Kovacsics 3, Malestein 5, Márton 2, Schatzl, Szucsánszki 4, Kovalcsik, Ballai, Ferenczy, Bánfai, Stolle 4, Behnke 1. Edző: Elek Gábor.
Kiállítások: 6, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 1/1, ill. 3/5.

A-csoport
Eredmények:
RK Krim Mercator (szlovén)-SG BBM Bietigheim (német) 28-26 (12-16)
Rosztov-Don (orosz)-Metz Handball (francia) 30-26 (16-12)
Team Esbjerg (dán)-Vipers Kristiansand (norvég) 27-27 (12-12)

A csoport állása: 1. Vipers 7 p (+10, 4 mérk.), 2. Rosztov 7 p (+, 4 mérk.), 3. Metz 4 p (+6, 4 mérk.), 4. Bucuresti 4 p (+1, 3 mérk.), 5. Esbjerg 3 p (+3, 4 mérk.), 6. Krim 3 p (-5, 4 mérk.), 7. FTC 2 p (-4, 3 mérk.), 8. Bietigheim 0 p (-23, 4 mérk.).

B-csoport
Eredmények
Győri Audi ETO KC-SCM Ramnicu Valcea (román) 38-31 (15-17)
BV Borussia 09 Dortmund (német)-Budusznoszt (montenegrói) 26-28 (15-13)
Brest Bretagne Handball (francia)-CSZKA Moszkva (orosz) 28-30 (13-17)
HC Podravka Vegeta (horvát)-Odense Handbold (dán) 17-33 (12-16)

A csoport állása: 1. Győr 8 p (+29), 2. CSZKA 7 p (+14), 3. Brest 6 p (+19), 4. Odense 6 p (+16), 5. Buducnost 1 p (-15), 6. Podravka 2 p (-13), 7. Dortmund 2 p (-19), 8. Valcea 0 p (-33).

(Forrás:MKSZ)

Alulmaradt Portugáliában a Szeged

hirek-fotó

Koronavírus-megbetegedések miatt továbbra is számos kulcsjátékosa nélkül tudott csak Bajnokok Ligája-mérkőzést játszani a Szeged. A Tisza-partiak második találkozójukon Portóban léptek pályára, és fiataljaikkal a soraikban nagyot küzdöttek, ám a hazaiak végig vezettek a találkozón, végül hat góllal győztek.

Férfi Bajnokok Ligája, A-csoport, 4. forduló:

FC PORTO (portugál)–MOL-PICK SZEGED
 25-19 (15-10)
Porto, játékvezetők: Brunner, Salah (svájciak).
PORTO: Mitrevszki, Quintana (kapusok), Alves 2, Areia Rodrigues 4, Branquinho 2, Costa 1, Fernandes, Gomes 4, Iturriza Alvarez 3, Magalhaes, Martins Soares 5, Mbengue 1, Salina Amador 2, Silva de Borges 1, Sliskovic, Späth. Edző: Magnus Andersson.
SZEGED: Alilovic, Mikler (kapusok), Bajusz, Canellas 7, Fekete, Källman, Kecskés 1, Rea, Rosta 3, Sostaric 4, Stranovsky 2, Tóth J. 1, Zsitnyikov 1. Edző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítások: 4, ill. 2 perc.
Hétméteresek: 4/4, ill. 4/3.

Lomza Vive Kielce (lengyel)-Meskov Breszt (fehérorosz) 34-27 (18-11)
HC Vardar 1961 (északmacedón)-SG Flensburg-Handewitt (német) 31-26 (17-15)
PSG Handball (francia)-Elverum Handball (norvég) 35-29 (17-13)

A csoport állása: 1. Kielce 6 p (+18), 2. Flensburg 6 p (+4), 3. Breszt 4 p (-6), 4. Porto 4 p (-1), 5. PSG 2 p (+4), 6. Vardar 2 p (+3), 7. Elverum 2 p (-13), 8. Szeged 0 p (-9)
B-csoport:
Telekom Veszprém-RK Celje Privovarna Lasko (szlovén) 39-24 (18-11)
Aalborg Handbold (dán)-HBC Nantes (francia) 32-24 (16-9)
Barca (spanyol)-HC PPD Zagreb (horvát) 45-27 (24-13)
THW Kiel (német)-HC Motor Zaporozsje (ukrán) elhalasztva

A csoport állása: 1. Barca 8 p (+45), 2. Veszprém 8 p (+34), 3. Aalborg 8 p (+20), 4. THW Kiel 4 p (+13), 5. Nantes 2 p (-12) 6. Zaporozsje 0 p (-17), 7. Zagreb 0 p (-41) 8. Celje 0 p (-42)

(Forrás:MKSZ)

Női BL: tarolt a Győr

hirek-fotó

A női Bajnokok Ligája 5. fordulójában hazai pályán fogadta a Győr a Valcea együttesét. Szoros első félidő és román vezetés (a félidőben 15-17) után a második játékrészben tarolt a magyar csapat és végül 38-31-re megnyerte a találkozót.

Női Bajnokok Ligája, csoportkör, B-csoport

GYŐRI AUDI ETO KC-SCM RAMNICU VALCEA 38-31 (15-17)
Győr, játékvezetők: Novikov, Rozhkov (ukránok)
GYŐR: Leynaud, Solberg (kapusok), Görbicz 4 (4), Amorim 1, Dale 3, Edwige, Faluvégi, Fodor 2, Hansen 2, Kristiansen 6, Kurtovic, Lukács 8, Nze-Minko 10, Oftedal 2. Edző: Danyi Gábor.
VALCEA: Batinovic, Ciuca (kapusok), Marin, Fernandez Fraga, Elghaoui 6, Florica 1, Dascalete, Norgaard 3 (1), Nikolic 2, Liscevic 3, Minevskaja 3 (2), Trifunovic 2, Gonzalez Alvarez 8, Lopez Herrero 2, Aardahl 1, Hosu. Edző: Florentin Constantin Pera
Kiállítások: 4, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 4/4, ill. 3/4.

B-csoport
További mérkőzések:
Október 18., vasárnap
14:00 BV Borussia 09 Dortmund (német)-Budusznoszt (montenegrói)
16:00 Brest Bretagne Handball (francia)-CSZKA Moszkva (orosz)
16:00 HC Podravka Vegeta (horvát)-Odense Handbold (dán)

A csoport állása: 1. Győr 8 p (+29), 2. CSZKA 7 p (+14), 3. Brest 6 p (+19), 4. Odense 6 p (+16), 5. Podravka 2 p (-13), 6. Dortmund 2 p (-17), 7. Buducnost 1 p (-15), 8. Valcea 0 p (-33).

A-csoport
Eredmények:
RK Krim Mercator (szlovén)-SG BBM Bietigheim (német) 28-26 (12-16)
Rosztov-Don (orosz)-Metz Handball (francia) 30-26 (16-12)

További mérkőzések:
Október 18., vasárnap
14:00 Team Esbjerg (dán)-Vipers Kristiansand (norvég)
16:00 CSM Bukarest (román)-FTC-Rail Cargo Hungaria

A csoport állása: 1. Rosztov 7 p (+6, 4 mérk.), 2. Vipers 6 p (+10, 3 mérk.), 3. Metz 4 p (+6, 3 mérk.), 4. Bucuresti 4 p (+1, 3 mérk.), 5. Krim 1 p (-5, 4 mérk.) 6. Esbjerg 2 p (+3, 3 mérk.), 7. FTC 2 p (+2, 2 mérk.), 8. Bietigheim 0 p (-23, 4 mérk.)

(Forrás:MKSZ)

1 2 3 257